برگزاری اولین دوره Service Desk عمومی با رویکرد چارچوب ITIL

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » برگزاری اولین دوره Service Desk عمومی با رویکرد چارچوب ITIL
برگزاری اولین دوره Service Desk عمومی با رویکرد چارچوب ITIL
5 (100%) 3 نظر

طی روزهای 8 و 9 خردادماه سال جاری (1393) اولین دوره  Service Desk (میز خدمت) عمومی با رویکرد چارچوب ITIL توسط مرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر برگزار گردید. محتوای آموزشی این دوره که با مشارکت واحد آموزش و مشاوره این شرکت تهیه و آماده ارائه شده بود با استقبال عمومی شرکت کنندگان دوره مواجه گردید. لازم به توضیح است با توجه به حجم بسیار زیاد مطالب در نظر گرفته شده برای این دوره و همچنین بازخوردهای گرفته شده از سوی شرکت کنندگان بطور قطع دوره بعدی با تغییرات چشم گیری از نظر محتوا و ساختار آموزشی همراه خواهد بود.

بطور قطع یکی از این تغییرات حرکت به سمت تخصصی کردن دوره ها در سطوح مختلف مسئولیتی در ساختار واحدهای Service Desk (میز خدمت) مانند، Dispatcher، Service Desk Manager، Service Desk Analyst، Service Desk Supervisor و … خواهد بود. لذا مرکز آموزش این شرکت مشتاقانه پذیرای  پیشنهادات و نظرات شما مدیران و کارشناسان محترم فعال در حوزه فناوری اطلاعات میباشد؛ لذا خواهشمند است جهت ارسال نظرات و پیشهادات خود با ما تماس بگیرید.

میز خدمت (Service Desk) چیست ؟

میز خدمت (Service Desk) به عنوان یک مرکز ارتباطات در سازمان است که تنها نقطه تماس (single point of contact) میان سازمان و مشتریان داخلی و خارجی به شمار می‌رود. هدف این مرکز ارائه خدمات به‌هنگام و کارآمد به مشتریان سازمان در هر لحظه و زمان همسو با توافق‌نامه‌ها و تفاهم‌نامه‌های میان آنها و سازمان می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

دیدگاه خود را ثبت کنید