تکمیل ظرفیت دوره Service Desk خرداد

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » تکمیل ظرفیت دوره Service Desk خرداد
تکمیل ظرفیت دوره Service Desk خرداد
4 (80%) 1 نظر

با توجه به استقبال بسیار زیاد فعالان حوزه فناوری اطلاعات، ظرفیت دوره Service Desk خرداد ماه مرکز آموزش رایزن از 10 روز قبل از زمان برگزاری دوره تکمیل شد. لذا علاقمندان به شرکت در دوره بعدی که در روزهای 13 و 14 شهریورماه برگزار خواهد شد میتوانند جهت رزرو با مرکز آموزش تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایند.

میز خدمت (Service Desk) چیست ؟

میز خدمت (Service Desk) به عنوان یک مرکز ارتباطات در سازمان است که تنها نقطه تماس (single point of contact) میان سازمان و مشتریان داخلی و خارجی به شمار می‌رود. هدف این مرکز ارائه خدمات به‌هنگام و کارآمد به مشتریان سازمان در هر لحظه و زمان همسو با توافق‌نامه‌ها و تفاهم‌نامه‌های میان آنها و سازمان می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

دوره Service Desk (میز خدمات فناوری اطلاعات)

امروزه سازمان ها و شرکت ها جهت ارائه بهتر خدمات و نیز افزایش رضایت مشتریان و کاربران از فناوری اطلاعات استفاده می نمایند. از آنجایی که نیازهای مشتریان روز به روز در حال تغییر می باشد، این خدمات باید به گونه ای ارائه گردد که همواره متناسب با نیازها باشد. وظیفه اندازه گیری اثر بخشی و کارآیی خدمات فناوری اطلاعات ارائه شده و تطابق آن ها با نیازهای مشتریان بر عهده میز خدمت (Service Desk) می باشد. این دوره در روزهای 13 و 14 شهریورماه 93 برگزار خواهد شد.

اطلاعات دوره

دیدگاه خود را ثبت کنید