برای اولین بار، دوره بنیادی مدیریت تغییر (Change Management Foundation)

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » برای اولین بار، دوره بنیادی مدیریت تغییر (Change Management Foundation)
برای اولین بار، دوره بنیادی مدیریت تغییر (Change Management Foundation)
4.9 (97.14%) 7 نظر

راه اندازی یک سامانه جدید نرم افزاری، جاری سازی یک فرآیند سازمانی، اجرای یک پروژه معماری سازمانی و بسیاری موارد دیگر همگی از نمونه هایی هستند که بصورت روزمره در سازمانها در حال روی دادن است؛ از سوی دیگر مواردی همچون جابجای محل کار، تشکیل خانواده، مهاجرت و … نیز رویدادهایی هستند که افراد در زندگی شخصی بصورت عادی با آنها مواجه خواهند بود. تمامی این موارد ایجاد کننده یک یا چندین تغییر در سطح سازمان و یا زندگی شخصی هستند و این تغییرات نیاز به مدیریت مستقیم خواهند داشت؛ عدم مدیریت آنها ریسک شکست و عدم موفقیت آن اقدام (پروژه) را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

تغییر رویدادی اجتناب ناپذیر است! پس لازم است تا مکانیزمی برای تحت کنترل قرار دادن و نظارت بر آن طراحی و در نظر گرفته شود تا بتوان منافع حداکثری آنرا جذب کرد.

سئوالهای زیر را در ذهن خود مرور کنید:

 • چگونه یک تصمیم شخصی (تغییر) را در زندگی خود اعمال کنیم ؟
 • چرا تصمیم های مدیریتی ما (تغییرات) در سازمان بدرستی اجرا نمی شود ؟
 • چگونه رفتار دیگران را تغییر دهیم ؟
 • چگونه چارچوب ها، به روش ها و استاندارها (تغییرات بزرگ سازمانی) را در سازمان اجرا کنیم ؟
 • نگرش افراد در برخورد با یک تغییر چیست ؟
 • آخرین دستاورد ها در مدیریت تغییرات چیست ؟
 • چگونه مهارت و هنر مدیریت تغییرات را بیاموزیم ؟
 • چگونه سیاست های کاری را در شرکت اعمال کنیم ؟
 • چگونه یک نرم افزار را در محیط مشتری پیاده سازی کنیم ؟
 • چرا افراد در مقابل تغییر مقاومت میکنند؟
 • چگونه دیگران را با تغییرات مورد نظر خودمان هم راستا کنیم؟

 

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر برای اولین بار اقدام به برگزاری دوره بنیادی مدیریت تغییر (Change Management Foundation) طی روزهای 20 الی 22 مردادماه نموده است. حضور در این دوره میتواند جهت پاسخگویی به سئوالات بالا بسیار کارآمد باشد.

ثبت نام

مدیریت تحول، مدیریت تغییر یا مدیریت انتقال عناوینی مشابه برای شاخه ای از علم مدیریت می باشند و ناظر به روشهای ایجاد دگرگونی در سازمان، تیم یا فرد هستند که با وجود داشتن ریشه علمی و عملیاتی مشترک یا حداقل مشابه، تفاوتهایی نیز برای آنها از طرف متخصصین ذکر می شود.

شاید تصاویری همانند تصویر زیر را در شبکه های اجتماعی بارها دیده باشید. این تصویر واقعیت چرخه عمر تغییرات در زندگی فردی و سازمانهاست. چنانچه تمایل به ایجاد تغییر در ساختار زیر را دارید، شرکت در این دوره را به شما پیشنهاد میکنیم.

مدیریت تغییر

مدیریت تغییر

 

دوره سه روزه Change Management Foundation به منظور آشنایی کلیه مدیران و کارشناسانی که بطور مستقیم و یا غیر مستقیم با مقوله مدیریت تغییرات درگیر هستند به نحوی طراحی شده، تا بتوانند به شکلی کاربردی از مطالب ارائه شده در دوره استفاده نمایند.

ثبت نام

Telegram Change Management

Telegram Change Management

همچنین از شما دعوت میشود تا در کانال تخصصی تلگرام که در همین رابطه راه اندازی شده عضو شوید و از مطالبی که در آن به اشتراک گذاشته میشود استفاده کنید (اینجا).

 

دیدگاه خود را ثبت کنید