دوره جدید در حوزه اسکرام (SCRUM) همراه با تخفیف!

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » دوره جدید در حوزه اسکرام (SCRUM) همراه با تخفیف!
دوره جدید در حوزه اسکرام (SCRUM) همراه با تخفیف!
4.8 (96.67%) 6 نظر
لوگوی دوره PSPO

لوگوی دوره PSPO

بسیاری از پروژه های نرم افزاری چیزی تولید می کنند که کسی از آن استفاده نمی کند یا در اغلب مواقع دچار تاخیر و عقب افتادن از برنامه می شوند و در نهایت محصول دیر و ناقص به دست مصرف کننده نهایی می رسد. در بسیاری از موارد این امر به دلیل مهارت فنی و مهندسی ناکافی تیم توسعه نیست، بلکه بخاطر تعریف و اولویت بندی نادرست نیازمندی ها و ارتباط ناکافی با مشتری و مصرف کننده نهایی است. رفع این مشکل این یکی از نقاط کلیدی در موفقیت پروژه هاست که در متد اسکرام با نقشی به نام مالک محصول (Product Owner) پر میشود.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر در پی برگزاری موفق 5 دوره اسکرام مستر (Professional Scrum Master) در سال جاری، اکنون به منظور پرکردن دیگر خلاءهای موجود در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری اقدام به تعریف و ایجاد دوره ای جدید در سبد محصولات خود نموده است. عنوان این دوره “مالک محصول حرفه ای اسکرام” یا همان “Professional Scrum Product Owner” است. که جهت برگزاری در روزهای 7 و 8 اسفندماه سال جاری برنامه ریزی شده است.

ثبت نام در این دوره تا قبل از تاریخ 14 بهمن ماه همراه با تخفیف ویژه خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام از بخش زیر استفاده کنید.

اولین دوره مالک محصول حرفه ای اسکرام – Professional Scrum Product Owner – PSPO

پیرو استقبال فعالان صنعت نرم افزار از دوره های اسکرام مرکز آموزش رایزن سامانه گستر، این مرکز بار دیگر با ارائه یک دوره جدید و کاربردی به حمایت دانشی از سازمانها و شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات پرداخته است. این مرکز برای اولین بار در کشور دوره PSPO را با همکاری موسسه اسکرام ایران در روزهای 7 و 8 اسفندماه برگزار خواهد نمود.

اطلاعات دوره

دیدگاه خود را ثبت کنید