اولین دوره کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات، پایان این هفته!

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » اولین دوره کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات، پایان این هفته!
اولین دوره کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات، پایان این هفته!
5 (100%) 1 نظر

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر طبق برنامه اعلام شده قبلی، در روزهای پایانی این هفته (پنجشنبه و جمعه، 21 و 22 آبان) اقدام به برگزاری اولین دوره کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات خواهد نمود. این دوره در پی استقبال چشمگیر مشتریان از دوره Service Desk انتخاب و به سبد دوره های این مرکز آموزشی افزوده شد.

کارشناسان میز خدمات فناوری اطلاعات (Service Desk) و مرکز ارائه کننده خدمات پشتیبانی (Support Center) به عنوان نقطه تماس اصلی مشتریان محسوب میشوند. این امر بسیار مهم است که این کارشناسان ارائه کننده بالاترین سطح کیفی خدمات رسیدگی به مشتری (Customer Care) باشند. تمرکز این دوره آموزشی بر ارائه خدمات موثر به مشتریان، تاکید بر مهارتهای حل مسئله و عیب یابی، رویه های پاسخگویی تماس، مدیریت حوادث، مهارتهای ارتباطی و معرفی فرآیندهای چارچوب ITIL به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی دو روزه است.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی که محتوای مورد استفاده در آن یکی از معتبرترین محتواهای تولید شده در این حوزه توسط موسسه HDI یا همان Help Desk Institute است میتوانند به برگه اختصاصی دوره مراجعه (اینجا) و یا با شماره تلفنهای 88508083-5 تماس حاصل فرمایند.

 

اولین دوره کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات – Support Center Analyst

پیرو استقبال صورت گرفته از دو دوره Service Desk برگزار شده توسط این مرکز در سال گذشته، برای اولین بار دوره­ تخصصی کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات در این حوزه تعریف شده است. محتوای ارائه شده در این دوره که با همکاری موسسه HDI یا همان Help Desk Institute تولید شده است نیازهای آموزشی این جایگاه شغلی را شناسایی کرده و مهارتهای اجرایی افراد شرکت کننده در این دوره­ را به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد. زمان برگزاری دوره برای 21 و 22 آبانماه برنامه ریزی شده است.

اطلاعات دوره

دیدگاه خود را ثبت کنید