دوره مدلسازی فرآیند با استفاده از BPMN

صفحه اول » رویدادها » دوره مدلسازی فرآیند با استفاده از BPMN
دوره مدلسازی فرآیند با استفاده از BPMN
5 (100%) 5 نظر
نقشه فرآیند زبان مشترکی میان تمامی افراد سازمان!

معرفی دوره

بزرگترین چالش کسب و کار عبارت است از تنوع، پیجیدگی و تغییر محیط؛ در نتیجه به مرور زمان نیاز به یک روش و سیستمی برای تعریف، مدیریت، تحلیل و بهینه‌سازی فرآیندهای کسب و کار احساس شد. در راستای موفقیت کسب‌وکار و کنترل و نظارت بر اجرای فعالیت‌های سازمان، تمامی کسب‌وکارها فرآیندهای مشخصی از مجموعه‌ای از فعالیت‌های به هم مرتبط را در ذهن خود ترسیم می‌نمایند. کسب‌وکار با هدف اینکه اجرای این فرآیندها به افراد وابسته نشود، آنها را مستند می‌نماید و توالی فعالیت‌های مختلف فرآیند را به همراه شرح دستورالعمل و ورودی و خروجی هر آن‌ها را نمایش می‌دهد.

نقشه فرآیند زبان مشترکی میان تمامی افراد سازمان خواهد بود و کنترل  نظارت فرآیند مطابق با آن صورت می‌پذیرد. حال در صورتی که ترسیم نقشه فرآیند از یک استاندارد مشخصی تبعیت نماید فهم و پذیرش آن برای همگان آسان خواهد شد. استاندارد BPMN با این هدف طراحی شد. BPMN ایجاد یک نمادگذاری است که تمامی مدیران کسب‌وکار قابلیت درک بصری فرآیندهای کسب‌وکار را داشته باشند. BPMN پیش‌نویس اولیه‌ای از فرآیندهای کسب‌وکار است و قابل درک برای همگان می‌باشد. در گام بعد متخصصین فنی و نرم‌افزاری سازمان مسئول پیاده‌سازی فرآیند در ابزارهای مربوطه می‌باشند و در نهایت مدیران کسب‌وکار قابلیت مدیریت و پایش آن را خواهند داشت.

توجه داشته باشید که محتوای آموزشی مورد استفاده در این دوره، محتوای آموزشی بین المللی و تهیه شده توسط شرکت ITpreneurs هلند میباشد.

مخاطبان دوره

  • تحلیل‌گران کسب‌وکار
  • تحلیل‌گران سیستم
  • مدل‌سازهای داده
  • مدل‌سازهای فرآیند

 

اهداف دوره

در این دوره شما با مفاهیم اولیه و پیشرفته طراحی و ترسیم نقشه فرآیندی با کمک استاندارد BPMN آشنا خواهید شد.

  • آشنایی با زبان نمادین ترسیم فرآیندهای کسب‌وکار BPMN و ترسیم فرآیندهای کسب‌وکار با آن
  • حل و رفع مسائل و مشکلات عملی و اجرایی کسب‌وکار با کمک BPMN

پیشنیاز

برای این دوره پیش نیاز خاصی در نظر گرفته نشده است. اما آشنایی با مفاهیم طراحی فرآیند، ابزارهای مدلسازی و … میتواند به درک بهتر مفاهیم ارائه شده در دوره از سوی مخاطب کمک کند.

 

ویژگیهای دوره

– برگزاری دوره توسط موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
– محتوای تهیه شده با مشارکت موسسه RG Freeman Group

 

زمان و محل برگزاری

زمان برگزاری :
12 و 13 شهریورماه 1394

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8

ثبت نام و پرداخت آنلاین

جهت استفاده از امکان پرداخت آنلاین و ثبت نام قطعی، از کلید زیر استفاده کنید.

[add_to_cart id=”” sku=”BPMN”]

– شهریه ثبت نام شامل بسته آموزشی (جزوه، خودکار و …)، 2 میان وعده در هر روز به همراه ناهار و گواهینامه حضور در دوره خواهد بود.
– مهلت انصراف مکتوب از حضور در دوره حداکثر یک هفته قبل از شروع دوره می باشد. مرکز آموزش تنها در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت 80% شهریه پرداختی خواهد بود.
– با هماهنگی قبلی برگزاری دوره در محل سازمان ها و به شکل اختصاصی امکان پذیر می باشد.

ظرفیت این دوره تکمیل شده است اما در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم رزرو در دوره بعدی که متعاقبا اعلام خواهد شد شرکت کنید.

ثبت نامی ها

ثبت نام برای این رویداد به اتمام رسیده است.