سمینار رایگان بررسی مزایای بکارگیری ابزارهای یکپارچه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

صفحه اول » رویدادها » سمینار رایگان بررسی مزایای بکارگیری ابزارهای یکپارچه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات
سمینار رایگان بررسی مزایای بکارگیری ابزارهای یکپارچه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات
4.6 (92.73%) 11 نظر
نیروی انسانی، فرآیند، ابزار

نیروی انسانی، فرآیند، ابزار

از آنجایی که امروزه فناوری اطلاعات نقش پررنگی در پیشبرد اهداف سازمان در تمامی صنایع ایفا میکند مدیران فناوری اطلاعات نیز تلاش میکنند تا به کمک چارچوبها و بهروشهای معرفی شده در این حوزه کیفیت خدمات خود را هرچه بیشتر ارتقا دهند. شناخته شده ترین چارچوب در حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (IT Service Management) چارچوب ITIL و در کنار آن استاندارد ISO/IEC 20000 است. چنانچه سازمان به دنبال تحقق نتیجه نهایی قابل تصور از چارچوبی نظیر ITIL است میبایست به صورت مستقیم و همزمان به سه عنصر نیروی انسانی، فرآیند و ابزار مناسب توجه نماید.

با توجه به تنوع بسیار زیاد ابزارها در این حوزه، یکی از چالشهای کلیدی مدیران فناوری اطلاعات در سازمانها مکانیزم انتخاب ابزار مناسب و همچنین عدم شناخت کافی از مزایای نهایی حاصل از بکارگیری یک ابزار جامع در این زمینه است. این عدم شناخت کافی از مزایا، سبب میشود تا امکان تهیه یک طرح توجیهی مناسب در جهت اخذ حمایت مدیریت ارشد سازمان برای سرمایه گذاری در این حوزه نیز تحت تاثیر قرار بگیرد.

مرکز مشاوره رایزن سامانه گستر قصد دارد تا با برگزاری سمیناری رایگان به ارتقا دانش مدیران فناوری اطلاعات در زمینه مزایای سرمایه گزاری در حوزه ابزارهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و بکارگیری این ابزارها در سطح سازمان کمک کند.

Edward Carbutt

Edward Carbutt

 

این سمینار دو ساعته به زبان انگلیسی و توسط جناب آقای Edward Carbutt مدیرعامل محترم دفتر آفریقای جنوبی شرکت ماروال (Marval) به عنوان ارائه کننده یکی از برترین ابزارهای ITSM در سطح جهان ارائه خواهد شد. محل برگزاری سمینار سالن کنفرانس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران خواهد بود.

تمرکز این سمینار بر روی مزایای بکارگیری ابزارهای یکپارچه ITSM در سازمانها و فاکتورهای بازگشت سرمایه گزاری در این رابطه است.

زمان برگزاری سمینار، پنجشنبه 21 مردادماه از 9:30 الی 11:30 خواهد بود. با توجه به محدودیت در تعداد پذیرش افراد، اولویت با مدیران فناوری اطلاعات و افرادی که زودتر اقدام به ثبت نام نموده باشند خواهد بود.

جهت ثبت نام در این سمینار رایگان فرم زیر را تکمیل فرمایید. همچنین جهت آشنایی بیشتر با شرکت ماروال میتوانید اینجا کلیک کنید.

ظرفیت در نظر گرفته شده برای این سمینار تکمیل شده است. اما شما با تکمیل فرم زیر میتوانید از اطلاعات به اشتراک گذشته شده در این سمینار استفاده نمایید.

 

نام و نام خانوادگی (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی (الزامی)

تلفن ثابت:

تلفن همراه:

نام شرکت/سازمان (الزامی)

سمت سازمانی (الزامی)

تعداد نفرات شاغل در واحد فناوری اطلاعات (الزامی)

چنانچه در حال حاضر از ابزاری در این حوزه استفاده میکنید نام آنرا در فیلد زیر وارد کنید