کارگاه ترکیب COBIT و ITIL جهت بهبود مدیریت خدمات (Combining ITIL and COBIT for Service Management Improvement)

صفحه اول » رویدادها » کارگاه ترکیب COBIT و ITIL جهت بهبود مدیریت خدمات (Combining ITIL and COBIT for Service Management Improvement)
کارگاه ترکیب COBIT و ITIL جهت بهبود مدیریت خدمات (Combining ITIL and COBIT for Service Management Improvement)
4.9 (97.78%) 9 نظر
ترکیب دو چارچوب فراگیر COBIT و ITIL به منظور بهبود مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

معرفی دوره

ترکیب COBIT و ITIL

ترکیب COBIT و ITIL

در حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دو چارچوب COBIT و ITIL شناخته شده و فراگیرترین چارچوبها هستند. عموم افراد و سازمانها تمایل به استفاده همزمان از این دو چارچوب را داشته و دارند. کارگاه ترکیب COBIT و ITIL جهت بهبود مدیریت خدمات (Combining ITIL and COBIT for Service Management Improvement) کارگاهی کاملا عملیاتی جهت استفاده استراتژیک از دو چارچوب بسیار فراگیر به منظور بهبود خدمات فناوری اطلاعات است.

ترکیب این دو چارچوب با ایجاد یک هم افزایی قابل توجه میتواند ارائه کننده راهکاری جامع جهت نیازمندیهای حوزه مدیریت خدمات در سازمانها باشد. ساختار این کارگاه با تمرکز بر دغدغه “همسویی کسب و کار و فناوری اطلاعات (Business and IT Alignment)” میتواند پاسخگویی دامنه وسیعی از پرسشهای مخاطبان این دو چارچوب باشد.

 

مخاطبان دوره

مخاطبان اصلی این کارگاه را مدیران کسب و کار و فناوری اطلاعات تشکیل میدهند؛ اما کلیه علاقمندان به این دو چارچوب میتوانند با شرکت در این کارگاه، درک درستی از مکانیزم ایجاد هم افزایی این دو چارچوب به دست بیاورند.

 

اهداف دوره

دو چارچوب ITIL و COBIT شناخته شده ترین چارچوبهای مرتبط با مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM) و راهبری خدمات فناوری اطلاعات (IT Governance) در سطح دنیا میباشند. با توجه به اینکه استفاده از این دو چارچوب در کنار یکدیگر میتواند ذینفعان متنوعی را در سطح سازمان تحت پوشش قرار داده و میتوان از هم افزایی ایجاد شده بین این دو چارچوب در راستای افزایش شتاب جاری سازی این چارچوبها در سازمان بهره برداری نمود، پس کوشیده خواهد شد تا در این دوره به اشتراکات این دو چارچوب و نحوه استقرار همزمان آنها در سازمان مورد بررسی قرار گیرد.

پیشنیاز

پیشنیاز حداقلی برای این دوره شرکت در دوره های COBIT5 Foundation و ITIL Foundation به منظور آشنایی کامل با چارچوبهای ITIL و COBIT5 است.

ویژگیهای دوره

  • برگزاری به شکل کارگاهی و کاملا کاربردی
  • استفاده از تمرینها، نقشهای کلاسی و … جهت انتقال هرچه بهتر مفاهیم

 

زمان و محل برگزاری

زمان برگزاری :
این دوره در حال پیش ثبت نام است تاریخ دقیق برگزاری آن در سال 1396 بزودی برروی سایت اعلام خواهد شد. چنانچه تمایل به شرکت در این دوره را دارید لطفا فرم رزرو را تمکیل کنید تا بعد از قطعی شدن زمان برگزاری به شما اطلاع رسانی شود.

 

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8

ثبت نام و پرداخت آنلاین

– شهریه ثبت نام شامل بسته آموزشی (جزوه، خودکار و …)، 2 میان وعده در هر روز به همراه ناهار و گواهینامه حضور در دوره خواهد بود.
– مهلت انصراف مکتوب از حضور در دوره حداکثر یک هفته قبل از شروع دوره می باشد. مرکز آموزش تنها در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت 80% شهریه پرداختی خواهد بود.
– با هماهنگی قبلی برگزاری دوره در محل سازمان ها و به شکل اختصاصی امکان پذیر می باشد.

ثبت نامی ها

ثبت نام برای این رویداد به اتمام رسیده است.