درباره ما

رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و پیاده سازی چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات

500
شرکت/سازمان مشتری
22
پروژه انجام شده
50
عنوان دوره/کارگاه قابل ارائه
700
دوره/کارگاه برگزار شده

“ما هر آنچه که در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات احتیاج داشته باشید، ارائه میکنیم.”

 

کار ما چیست

اگر شما قصد دارید به عنوان یک شرکت/سازمان در مسیر بهبود کیفیت خدمات حوزه فناوری اطلاعاتِ خود گامی موثر بردارید پس لازم است تا برنامه ای را جهت استقرار یکی از چارچوبها و استانداردهای حوزه فناوری اطلاعات بر اساس نیاز و چالشها خود تدوین نموده و برای اجرای آن از مشاوران کارآزموده کمک بگیرید. مرکز مشاوره رایزن آماده است تا با تکیه بر تجربیات گذشته و تخصص کارشناسان فعال در این شرکت، شما را در زمینه استقرار چارچوبها و استانداردهای متنوع فناوری اطلاعات نظیر ITIL, COBIT, ISMS, DevOps, SCRUM, ISO/IEC 20000 و … یاری کند.

همچنین چنانچه نیازمند آموزش و کسب مهارتهای فردی بیشتر در حوزه های فوق نیز باشید میتوانید از خدمات مرکز آموزش رایزن بهره ببرید. همینطور از آنجایی که در اغلب سناریوهای محتمل برای حرکت به سمت جاری سازی یک بهروش و یا استاندارد نیازمند استفاده از ابزاری کارآمد خواهید بود، پس در این زمینه نیز با ما تعامل کنید.

پیشنهاد میکنم این برگه (ما چه کار میکنیم) را مطالعه کنید.

تاریخچه رایزن

اکنون بیشتر از 10 سال است که در حوزه استانداردها و چارچوبهای مدیریت فناوری اطلاعات مشغول به فعالیت هستیم. بخشی از این سابقه در گذشته تحت نامهای دیگری بوده و از سال 1389 با ثبت شرکت جدید تحت نام رایزن سامانه گستر به ادامه فعالیت پرداخته ایم.

رویکرد این شرکت در مواجهه با استانداردها و چارچوبهای مدیریتی از همان ابتدا توجه به سه بعد نیروی انسانی، فرآیند و فناوری اطلاعات (ابزار) بوده و همین امر سبب شده تا این مجموعه در سه حوزه مستقل به فعالیت بپردازد.

ارائه خدمات آموزشی جهت تقویت و توانمندسازی نیروی انسانی در سطوح مختلف، ارائه خدمات مشاوره ای به منظور طراحی، بهبود و استقرار فرآیندهای بهینه مرتبط با فناوری اطلاعات در سطح سازمان و در نهایت تامین، فروش و راه اندازی سامانه های نرم افزاری مورد نیاز در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات، سبد خدمات قابل ارائه توسط این شرکت را جهت پاسخگویی به نیاز شرکتها و سازمانها تشکیل میدهند.

تیم ما

ترکیب کلی تیم مشاوره مدیریت رایزن را جمعی از دانش آموختگان رشته های مهندسی کامپیوتر و صنایع تشکیل داده اند

به تیم ما بپیوندید