People-Process-Tools
افراد، فرآیند و ابزارهای فناوری اطلاعات

استقرار یک چارچوب و یا یک استاندارد در سطح هر سازمان نیازمند توجه به سه مولفه افراد (People)، فرآیندها (Process) و ابزار (Tools) است. شرکت رایزن سامانه گستر با شناخت کامل از نیازهای موجود در این سه حوزه آماده است تا به کمک خدمات آموزشی خود در راستای توانمندسازی افراد، به کمک خدمات مشاوره ای خود در جهت طراحی و بهینه سازی فرآیندها و با استفاده از تجربیات و دانش فنی خود در جهت انتخاب و استقرار مناسبترین ابزارهای موجود، مخاطبان ومشتریان خود را یاری نماید.

چنانچه شما تصمیم به استقرار چارچوبهای مدیریتی فناوری اطلاعات نظیر ITIL, SCRUM, COBIT و یا استانداردهایی نظیر ISO/IEC 20000 و ISO/IEC 27001 را دارید، بطور حتم نیاز به تامین و استقرار ابزارهای مناسب نیز خواهید داشت.

شرکت رایزن سامانه گستر خود نمایندگی رسمی برخی از نرم افزارهای کاربردی در این حوزه مانند ماروال (Marval) انگلستان را دارا بوده اما آماده است تا با ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی شما را در مسیر بررسی گزینه های مطلوب و انتخاب نهایی ابزار مناسب با شرایط شما همراهی کند.

شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی شرکت ماروال (Marval) انگلستان، ارائه کننده خدمات مشاوره ای و نرم افزاری در حوزه ITSM از سوی این شرکت معتبر میباشد.

 

شرکت ماروال (Marval) انگلستان یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارائه ابزارهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بر اساس بهروش ITIL می‌باشد و محصول این شرکت یکی از برترین محصولات ارزیابی شده توسط موسسه Pink Elephant محسوب می­گردد. دو کمپانی Pink Elephant و Glenfis از طرف APMGroup دارای صلاحیت ارزیابی ابزارهای ITIL هستند و بصورت مستمر ابزارها را ارزیابی و درجه‌بندی می‌نمایند. این دو کمپانی خطوط راهنمای خوبی در راستای انتخاب ابزار در اختیار مدیران سازمان قرار می‌دهد. طی ارزیابی صورت گرفته از سوی موسسه Pink Elephant محصول شرکت ماروال توانسته است تاییدیه مربوط به تمامی 16 فرآیند مهم ITIL مورد بررسی توسط این موسسه را دریافت نماید. همچنین کیفیت فرآیندهای پیاده­ سازی در این ابزار سبب شده تا بتواند جایگاه طلایی را در تطابق با چارچوب ITIL از مرجع جهانی آن یعنی موسسه AXELOS کسب کند. می‌توان اذعان داشت که با وجود این ابزار، واحدهای فناوری اطلاعات به هیچ نرم‌افزاری دیگری جهت مدیریت اثربخش خدمات خود نیاز نخواهند داشت. اعضا تیم ماروال در تألیف چارچوب ITIL و استاندارد ISO/IEC 20000 مشارکت فعال داشته ­اند که این امر همسویی ماروال با چارچوب‌ها و استاندارهای بین‌المللی را تحقق می‌بخشد. علاوه بر این، شرکت ماروال تنها شرکت مشاوره مدیریت ارائه کننده راهکار نرم افزاری می‌باشد که خود گواهینامه ISO/IEC 20000 را در همان اولین سال ارائه این استاندارد یعنی سال 2005 میلادی دریافت نموده و تا به امسال در 13 دوره متوالی ممیزی­ های سالانه آنرا تمدید نموده است. می‌توان اذعان داشت که با وجود این ابزار، واحد فناوری اطلاعات دیگر به هیچ نرم‌افزاری در حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات نیاز نخواهد داشت و انسجام و یکپارچگی آن، مدیریت فناوری اطلاعات را در سازمان شما تسهیل خواهد نمود.

 

درصورت تمایل به برگزاری جلسه دموی ابزار ماروال و یا ملاقات حضوری به منظور آشنایی بیشتر با خدمات ما در حوزه ابزار، برروی کلید زیر کلیک کرده تا به برگه حاوی فرم مربوطه منتقل شوید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.