راهکارهای نرم افزاری

صفحه اول » راهکارهای نرم افزاری
راهکارهای نرم افزاری
5 (100%) 14 نظر

شرکت رایزن سامانه گستر نماینده رسمی شرکت ماروال انگلستان در ایران میباشد.

 

کاتالوگ نرم افزار MSM شرکت ماروال

کاتالوگ نرم افزار MSM شرکت ماروال

در فضای رقابتی امروز،  فناوری اطلاعات و بکارگیری اثربخش آن در سازمان­ها کمک شایانی در همسویی اهداف کسب­وکار و  فناوری اطلاعات، ارائه بهنگام و کارایی خدمات و  ارتقای رضایت مشتریان می­نماید. در عصر حاضر اطلاعات حکم قلب سازمان را دارند و حفظ و نظارت و حاکمیت بر آنها نقش مهمی را در افزایش سود نهایی سازمان و  موفقیت آن ایفا می­نماید. موارد فوق سازمان­ها را بر آن داشته که اقدام به استاندارد نمودن و پیشرفت خدمات فناوری اطلاعات خود نموده و سعی نمایند که سازمان خود را به فناوری­های روز دنیا تجهیز نمایند.

در سطح جهان استانداردها و چارچوب­های زیادی در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات وجود دارد که شاخص­ترین و پرکاربردترین آنها عبارتند از: ITIL, ISO/IEC 20000, COBIT, ISO/IEC 27001,…

استانداردها و چارچوب­های فوق متشکل از مجموعه­ای از بهروش­ها می­باشند که چکیده تجربیات چندین سازمان مطرح و موفق دنیا در حوزه فناوری اطلاعات است؛ لذا بسیار قابل اعتماد بوده و سازمان­های زیادی از آنها استفاده نموده­اند و به موفقیت­های بزرگی نائل  شده­اند.

marval_logo

چارچوب ITIL با توجه به ویژگی­های منحصربفردی که دارا می­باشد؛ از همان بدو ورود در دهه 80 میلادی به عنوان مهمترین و قابل قبول­ترین چارچوب برای مدیریت خدمات در صنعت فناوری اطلاعات بشمار می­رود و مورد توجه عموم قرار دارد. شایان ذکر است، این چارچوب زمانی به طور اثربخش و کارا در سازمان پیاده‌سازی خواهد شد که همسو با پیاده‌سازی ابزارهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات باشد.

امروزه ابزارهای متعددی همسو با مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و ITIL وجود دارد که تعداد محدودی از آنها دارای همه شرایط لازم هستند. در این راستا، سازمان‌ها ماموریت مهمی پیش‌ رو دارند که از میان ابزارهای موجود، بهترین ابزار را که تطابق بیشتری با سازمان آنها دارد، انتخاب نمایند. طبیعی است که پیرامون انتخاب بهترین و پرکاربردترین ابزار برای سازمان، مدیران سازمان‌ها باید معیارهای انتخاب ابزار خود را مورد توجه قرار داده و مقایسه تطبیقی میان معیارها و ویژگی‌های ابزارهای موجود انجام می‌دهند.

رایزن سامانه گستر نماینده رسمی شرکت ماروال (Marval)

رایزن سامانه گستر نماینده رسمی شرکت ماروال (Marval)

 

شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی شرکت ماروال (Marval) انگلستان، ارائه کننده خدمات مشاوره ای و نرم افزاری در حوزه ITSM از سوی این شرکت معتبر میباشد.

 

ITIL Process Compliant-Gold

ITIL Process Compliant-Gold

دو کمپانی PinkElephant و Glenfis از طرف APMGroup دارای صلاحیت ارزیابی ابزارهای ITIL هستند و بصورت مستمر ابزارها را ارزیابی و درجه‌بندی می‌نمایند. این دو کمپانی خطوط راهنمای خوبی در راستای انتخاب ابزار در اختیار مدیران سازمان قرار می‌دهد.

شرکت Marval یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارائه ابزارهای ITIL می‌باشد و محصولات این شرکت برترین رتبه در بین محصولات ارزیابی شده توسط شرکت Pink Elephant را به خود اختصاص داده است و در کنار این مهم 15 فرایند مهم ITIL را نیز پشتیبانی می‌نماید. می‌توان اذعان داشت که با وجود این ابزار، واحد فناوری اطلاعات دیگر به هیچ نرم‌افزاری نیاز نخواهد داشت و انسجام و یکپارچگی آن، مدیریت فناوری اطلاعات را در سازمان شما تسهیل خواهد نمود.

marval

 

معرفی نرم‌افزار و شرکت ماروال انگلستان

15 Process - Pink Verified

15 Process – Pink Verified

شرکت Marval یکی از تخصصی ترین و بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارائه ابزار ITIL می‌باشد و محصول این شرکت برترین رتبه در بین محصولات ارزیابی شده توسط شرکت Pink Elephantرا به خود اختصاص داده است و در کنار این مهم 15 فرایند مهم ITIL را نیز پشتیبانی می‌نماید. می‌توان اذعان داشت که با وجود این ابزار، واحد فناوری اطلاعات دیگر به هیچ نرم‌افزاری نیاز نخواهد داشت و انسجام و یکپارچگی آن، مدیریت فناوری اطلاعات را در سازمان شما تسهیل خواهد نمود. لازم به توضیح است که  شرکت رایزن سامانه گستر نمایندگی رسمی ابزار Marval را در ایران دارا می‌باشد.

مختصری در رابطه با ماروال

این شرکت به عنوان یکی از اولین شرکتهای فعال در این حوزه، فعالیت نرم افزاری خود را از سال 1989 میلادی آغاز نموده است. شرکت ماروال در حال حاضر جزو معدود شرکتهای فعال در حوزه­های راهکارهای نرم افزاری، مشاوره، آموزش و … مرتبط با ITSM است که خود موفق به دریافت گواهینامه ISO/IEC 20000 گردیده است.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست جلسات دموی نرم افزار با ما تماس بگیرید.

تصاویری از محیط نرم افزاری ماروال