شرکا تجاری و نمایندگیها

صفحه اول » شرکا تجاری و نمایندگیها

شرکت آیتی پرینورز هلند (ITPreneurs)

شرکت ITPreneurs یک مرکز مشاوره ، آموزش و آزمون های بین المللی در زمینه مباحث پیشرفته مدیریتی و معرفی بهروش ها در حوزه فناوری اطلاعات از جمله ITIL, COBIT, ISO/IEC 20000, MOF, Help Desk frameworks بوده و دفتر مرکزی آن در کشور هلند می باشد.
ITpreneurs دارای دفاتر رسمی در کشورهای آمریکا، کانادا، ژاپن ، هلند ،چین ، هند، هنگ کنگ و امارات بوده و همچنین دارای 40 نماینده رسمی در سطح دنیا از جمله دفتر نمایندگی انحصاری ایران است.
کلیه آموزشها و آزمونهای ITpreneurs تحت اعتبار موسسات بین المللی EXIN, ITSMF, ISACA ( از معتبرترین سازمانهای اعتبار دهی در زمینه های تخصصی IT سطح دنیا ) می باشند. ITpreneurs یکی از بزگترین مراکز تولید محتوای آموزشی بوده و همواره کلیه محصولات آموزشی آن به 6 زبان رسمی در سراسر دنیا توسط سایر مراکز آموزشی تدریس می شود.
از ویژگیهای منحصر به فرد ITpreneurs می توان به آموزش بالغ بر 20.000 مدیر، مشاور و ممیز در حوزه فناوری اطلاعات در حوزه های تخصصی ITIL, ITSM, ISO/IEC 20000, COBIT و MOF اشاره کرد. مشتریان عمده ITpreneurs اغلب شرکتهای پیشرو در حوزه IT در سطح دنیا هستند که تعدادی از آنها عبارتند از:IBM, Microsoft, Novel, Motorola, Chevron, Philips, American Express, D&G, Adidas, Hitachi و … .
ITpreneurs دارای آموزشها و آزمونهای ویژه ای تحت عنوان Trainer Certification Program )TCP) برای مدرسین در کشورهای دارای نماینده رسمی خود در سراسر دنیا و از جمله ایران است. ITpreneurs همچنین جوایز گوناگونی را در سطح بین المللی در حیطه آموزش، و تولید محصولات فناوری اطلاعات کسب کرده که می توان به جایزه انجمن ITSMF در سال 2002 ، کسب جایگاه ممتاز در ارزیابیهای Deloitte در سالهای 2006 و 2007 میلادی و در بین 500 شرکت مطرح دنیا اشاره کرد.

شرکت ماروال انگلستان

شرکت Marval انگلستان یکی از تخصصی ترین و بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارائه ابزار ITIL می‌باشد و محصول این شرکت برترین رتبه در بین محصولات ارزیابی شده توسط شرکت Pink Elephant را به خود اختصاص داده است و در کنار این مهم 15 فرایند مهم ITIL را نیز پشتیبانی می‌نماید. می‌توان اذعان داشت که با وجود این ابزار، واحد فناوری اطلاعات دیگر به هیچ نرم‌افزاری نیاز نخواهد داشت و انسجام و یکپارچگی آن، مدیریت فناوری اطلاعات را در سازمان شما تسهیل خواهد نمود. لازم به توضیح است که مرکز مشاوره مدیریت خدمات رایزن، نمایندگی انحصاری ابزار Marval را در ایران دارا می‌باشد.
شرکت ماروال در حال حاضر جزو معدود شرکتهای فعال در حوزه های راهکارهای نرم افزاری، مشاوره، آموزش و … مرتبط با ITSM است که خود موفق به دریافت گواهینامه ISO/IEC 20000 گردیده است. این شرکت تا کنون مفتخر به دریافت بیش از 50 جایزه متنوع در حوزه های مختلف خدمات، مشتری مداری، تیم توسعه نرم افزار و … گردیده است. خلاصه‌ای از این محصول نرم‌افزاری در جدول ذیل ارائه شده است.

شرکت SimpliLearn آمریکا

شرکت SimpliLearn آمریکا شریک تجاری شرکت ها و مراجع بین­المللی معتبری همچون PMI و ISACA امریکا و APMG و CABINET OFFICE  انگلستان بوده و دوره ها و سمینارهای متنوع و معتبری در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات و مدیریت پروژه برگزار می­نماید. یکی از بزرگترین نقاط قوت این شرکت، جامع بودن سبد محصولات و خدمات آن است به طریقی که در تمامی حوزه­های دانشی مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات،‌ به ارائه سرفصلهای آموزشی متنوعی از سطح پایه و مقدماتی تا سطح پیشرفته و حرفه­ای می­پردازد. لازم به توضیح است هر یک از این سرفصلها به چندین زبان مختلف و در قالبهای گوناگون مانند دوره حضوری، دوره مجازی، وبینار، وبکست یا تلفیقی از آنها قابل ارائه بوده و پس از گذراندن هریک از آنها گواهینامه معتبری از سوی Simplilearn و شرکای تجاریش به دانش­پژوهان ارائه خواهد شد.

شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی شرکت Simplilearn، آماده ارائه خدمات موجود در سبد خدمات آن شرکت به صورت انفرادی یا گروهی (سازمانی) می­باشد.