هفته اول اسفند با دوره PSPO – مالک محصول حرفه ای اسکرام

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » هفته اول اسفند با دوره PSPO – مالک محصول حرفه ای اسکرام
هفته اول اسفند با دوره PSPO – مالک محصول حرفه ای اسکرام
4.7 (93.33%) 3 نظر
لوگوی دوره PSPO

لوگوی دوره PSPO

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر در پی برگزاری پنج دوره موفق PSM در سال جاری و استقبال متقاضیان دوره های اسکرام. برای اولین بار در کشور اقدام به برگزاری دوره PSPO یا همان “مالک محصول حرفه ای اسکرام” طی روزهای 7 و 8 اسفند ماه سال جاری خواهد نمود. همچنین این مرکز به منظور قدردانی از مشارکت بیش از 100 دانش پژوه شرکت کننده در دوره های قبلی اسکرام، تخفیفی 10% را برای حضور ایشان در این دوره جدید در نظر گرفته است. لذا چنانچه شما نیز جزو افراد شرکت کننده در دوره های قبلی PSM هستید جهت دریافت کد تخفیف با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که محتوای آموزشی این دوره به نحوی طراحی شده است که همپوشانی حداقلی را با دوره PSM به همراه داشته باشد. لذا شرکت کنندگان در دوره های قبلی PSM میتوانند بدون نگرانی از تکراری بودن احتمالی مطالب در این دوره جذاب و کاربردی شرکت کنند. در ادامه بخشی از معرفی دوره آورده شده که مطالعه آن خارج از لطف نیست.

بسیاری از پروژه های نرم افزاری چیزی تولید می کنند که کسی از آن استفاده نمی کند یا در اغلب مواقع دچار تاخیر و عقب افتادن از برنامه می شوند و در نهایت محصول دیر و ناقص به دست مصرف کننده نهایی می رسد. در بسیاری از موارد این امر به دلیل مهارت فنی و مهندسی ناکافی تیم توسعه نیست، بلکه بخاطر تعریف و اولویت بندی نادرست نیازمندی ها و ارتباط ناکافی با مشتری و مصرف کننده نهایی است. رفع این مشکل یکی از نقاط کلیدی در موفقیت پروژه هاست که در متد اسکرام توسط نقشی به نام مالک محصول (Product Owner) پر میشود. هدف از این دوره بررسی مفاهیم کلیدی و پایه ای اسکرام همراه با تمرکز بر این نقش اصلی میباشد.

در این دوره به طور ویژه تمرکز بر مهارت هایی است که مدیر پروژه نرم افزاری یا مدیر محصول اسکرامی باید داشته باشد تا بتواند چیزی را از تیم توسعه بیرون بکشد که نیاز بازار و مصرف کننده نهایی است و محصول زمانی به دست مصرف کننده برسد که به آن نیاز دارد، نه دیرتر از آن!

دوره PSPO

دوره PSPO

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام از بخش زیر استفاده کنید.

اولین دوره مالک محصول حرفه ای اسکرام – Professional Scrum Product Owner – PSPO

پیرو استقبال فعالان صنعت نرم افزار از دوره های اسکرام مرکز آموزش رایزن سامانه گستر، این مرکز بار دیگر با ارائه یک دوره جدید و کاربردی به حمایت دانشی از سازمانها و شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات پرداخته است. این مرکز برای اولین بار در کشور دوره PSPO را با همکاری موسسه اسکرام ایران در روزهای 7 و 8 اسفندماه برگزار خواهد نمود.

اطلاعات دوره

دیدگاه خود را ثبت کنید