دوره مدیریت پروژه با استفاده از PRINCE2

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » دوره مدیریت پروژه با استفاده از PRINCE2
دوره مدیریت پروژه با استفاده از PRINCE2
3 (60%) 1 نظر

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر در پایان هفته جاری (20 الی 22 خرداد ماه) به عنوان آخرین دوره فصل بهار و قبل از وقفه آموزشی ماه مبارک رمضان دوره PRINCE2 Foundation را برنامه ریزی نموده است. لازم به ذکر است که محتوای آموزشی این دوره محتوای آموزشی بین المللی ارائه شده توسط شرکت ITPreneurs هلند است که یک منبع آموزشی ایده ال برای کلیه علاقمندان به شرکت در آزمون بین المللی مربوطه و کسب مدرک رسمی ارائه شده توسط موسسه AXELOS خواهد بود. کلیه علاقمندان به شرکت در آزمونهای بین المللی میتوانند پس از حضور در این دوره با آمادگی کامل نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند.

جهت حضور در این کارگاه آموزشی که با ارائه شیوای جناب آقای مهندس هادی ارائه خواهد شد میتوانید با شماره تلفنهای 88508083 الی 5 تماس حاصل فرمایید.

چنانچه با PRINCE2 آشنایی ندارید این ویدیو را مشاهده کنید : معرفی PRINCE۲ در ۱۰۰ ثانیه !

 

دوره Prince 2 Foundation (مدیریت پروژه با استفاده از چارچوب پرینس)

تامین نیازمندی های ذینفعـان پـــروژه با در نظر گرفتن منافع آنان از بزرگترین اهداف مدیریت پروژه در دنیای امروز می باشد.
PRINCE2 از مطرح ترین استانداردهـــای کاربردی در حوزه مدیریت پـروژه در دنیا می باشد که توسط شرکت APMG انگلستان ارائه گردیده است (اکنون تحت مالکیت AXELOS است). در حال حاضر در اکثــر کشورهای اروپایی، حوزه بریتانیا و همچنین استرالیا، PRINCE2 اصلی ترین استاندارد مورد استفاده در مدیریت پروژه می باشد. 20 الی 22 خرداد ماه با دوره بین المللی مدیریت پروژه PRINCE2

اطلاعات دوره

دیدگاه خود را ثبت کنید