سال جدید و دوره های آموزشی

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » سال جدید و دوره های آموزشی
سال جدید و دوره های آموزشی
4.4 (88%) 5 نظر

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر ضمن تبریک مجدد آغاز سال نو، برای شما سالی بسیار پر بار، همراه با سلامتی و دانش اندوزی آرزو دارد. این مرکز برای فصل بهار دوره های متنوعی را جهت استفاده علاقمندان به دوره ها و کارگاههای حوزه مدیریت فناوری اطلاعات برنامه ریزی کرده است. برخی از این دوره ها برای اولین در کشور برگزار خواهند شد و در همین راستا از شما دعوت میکنیم تا این فرصت را از دست نداده و هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام در آنها اقدام نمایید.

همچنین این مرکز با توجه به برنامه ریزی قبلی در حال انجام پیش ثبت نام برای دوره جامع ITIL Expert میباشد که در صورت تمایل به حضور در این دوره نیز میبایست فرم مربوطه را تکمیل فرمایید (اینجا).

یکی از دوره هایی که برای اولین بار در کشور برگزار خواهد شد دوره ITIL Practitioner است که به تازگی در لیست دوره های مرتبط با چارچوب ITIL افزوده شده است و مرکز آموزش رایزن سامانه گستر، همزمان با مراکز و موسسات بین المللی اقدام به برگزار این دوره جذاب و کاربردی خواهد نمود. جهت آشنایی با این دوره میتوانید در کنار مراجعه به برگه اختصاصی این دوره (اینجا) به مطالعه مطلب مرتبط با آن نیز بپردازید (اینجا).

یکی دیگر از دوره هایی که برای اولین بار برگزار خواهد شد دوره DevOps Fundamental است که در فصل بهار و در تاریخی که متعاقبا اعلام خواهد شد برگزار خواهد شد. جهت آشنایی با این دوره و درخواست رزرو به برگه اختصاصی این دوره (اینجا) و همچنین جهت آشنایی با چارچوب DevOps به نوشته های قبلی سایت مراجعه کنید (اینجا و اینجا).

لیست دوره های فعال و قابل ثبت نام را در لیست پایین مشاهده کنید.

رویدادی موجود نیست

(170)

پاسخی بگذارید