برگزاری بیست و پنجمین دوره ITIL

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » برگزاری بیست و پنجمین دوره ITIL
برگزاری بیست و پنجمین دوره ITIL
4.6 (92%) 5 نظر

Itil_approved_examinationطی روزهای 3 الی 5 اردیبهشت ماه سال جاری (1393) بیست و پنجمین دوره ITIL Foundation بصورت عمومی در مرکز آموزش رایزن سامانه گستر برگزار شد. این کارگاه با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات که در صنایع متنوعی چون بانکداری، سرمایه گذاری، خودرو، تجهیزات زیرساختهای فناوری اطلاعات و … مشغول به فعالیت هستند برگزار گردید. دوره های ITIL Foundation مطابق با استانداردهای بین المللی این دوره، بصورت 3 روزه و در قالب 24 ساعت آموزشی به متقاضیان ارائه میشود.

لازم به ذکر است دوره بعدی از مجموعه دوره های ITIL Foundation در تاریخهای 28 الی 30 خرداد ماه برگزار خواهد شد. همچنین شرکتها و سازمانهایی که تمایل دارند این دوره را بصورت ویژه و بصورت درون سازمان برگزار نمایند میتوانند با مرکز آموزش رایزن سامانه گستر تماس حاصل فرمایند.

۲ دیدگاه
  1. عليرضا نورا اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳در ۳:۵۸ ب.ظ

    حضور مجازی در دوره و معرفی پروژه طراحی و پیاده سازی ITIL در شرکت برق استرالیا، برای بنده بسیار خوشایند و باعث افتخار بود. و تا حدی احساس می کردم الان در جمع همه دوستان و در دوره حضور دارم. امیدوارم مفید بوده باشد. با سپاس از آقای مهندس هنرور و سایر همکاران در شرکت رایزن سامانه گستر

    • بابک ایزدی اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۳در ۳:۴۵ ب.ظ

      این تجربه برای شرکت کنندگان دوره هم تجربه جالبی بود. ان شاءالله به زودی شاهد برگزاری دوره هایی که تماما به این صورت برگزار خواهند شد خواهیم بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید