دومین وبینار سامانه مدیریت زمان و کار Getting Things Done – GTD

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » دومین وبینار سامانه مدیریت زمان و کار Getting Things Done – GTD
دومین وبینار سامانه مدیریت زمان و کار Getting Things Done – GTD
5 (100%) 2 نظر

پیرو استقبال شرکت کنندگان در  اولین وبینار GTD مرکز آموزش رایزن سامانه گستر برای دومین بار در تاریخ شنبه 16 اسفندماه این وبینار را برگزار خواهد نمود. لذا در صورت تمایل به شرکت در این وبینار میتوانید از طریق لینک زیر به صفحه اختصاصی این وبینار مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایید.

 

رایاهمایی یا وبینار (به انگلیسی: Webinar) به همایشی گفته می شود که در فضای وب جهان‌گستر و به صورت مجازی برگزار گردد. تفاوت اساسی آن با وب‌کست در آن است که در وب‌کست امکان انتقال محتوا یک‌طرفه است اما در رایاهمایی امکان برقراری ارتباط میان سخنران و مخاطبان وجود دارد.

رایاهمایی به صورت زنده برگزار می‌شود و زمان آغاز و پایان مشخصی دارد. در بسیاری از موارد سخنران از طریق صدا روی پروتکل اینترنت (VoIP) دیدگاه‌های شفاهی خود را روی آنچه بر صفحه نمایش قرار دارد بیان می‌دارد. در برخی موارد (به‌ویژه در آغاز رایاهمایی) از طریق یک تلفن جداگانه پیام‌ها ارسال می‌گردد. امروزه امکان ارتباط بیش از یک نفر از طریق VoIP به صورت همزمان وجود دارد و ارسال نظرات از طریق نوشتاری یا چت نیز ممکن است. همچنین می‌توان یک رایاهمایی را از طریق اینترنت و خارج از زمان برگزاری دانلود نمود.

ویکی پدیا

دیدگاه خود را ثبت کنید