وبینارهای برنامه ریزی شده برای بهمن و اسفند ماه

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » وبینارهای برنامه ریزی شده برای بهمن و اسفند ماه
وبینارهای برنامه ریزی شده برای بهمن و اسفند ماه
5 (100%) 1 نظر

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر در قالب خدمتی جدید، مجموعه ای از وبینارهای آموزشی را برگزار خواهد نمود که برخی از آنها مرتبط با حوزه های عمومی و برخی دیگر مرتبط با حوزه های تخصصی فعالیت شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر (چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات) طراحی و برنامه ریزی شده اند. لیست وبینارهای نهایی شده را زمان پیش رو در جدول زیر مشاهده میکنید. جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از وبینارها برروی عنوان آن کلیک کنید.

رویدادی موجود نیست

رایاهمایی یا وبینار (به انگلیسی: Webinar) به همایشی گفته می شود که در فضای وب جهان‌گستر و به صورت مجازی برگزار گردد. تفاوت اساسی آن با وب‌کست در آن است که در وب‌کست امکان انتقال محتوا یک‌طرفه است اما در رایاهمایی امکان برقراری ارتباط میان سخنران و مخاطبان وجود دارد.

رایاهمایی به صورت زنده برگزار می‌شود و زمان آغاز و پایان مشخصی دارد. در بسیاری از موارد سخنران از طریق صدا روی پروتکل اینترنت (VoIP) دیدگاه‌های شفاهی خود را روی آنچه بر صفحه نمایش قرار دارد بیان می‌دارد. در برخی موارد (به‌ویژه در آغاز رایاهمایی) از طریق یک تلفن جداگانه پیام‌ها ارسال می‌گردد. امروزه امکان ارتباط بیش از یک نفر از طریق VoIP به صورت همزمان وجود دارد و ارسال نظرات از طریق نوشتاری یا چت نیز ممکن است. همچنین می‌توان یک رایاهمایی را از طریق اینترنت و خارج از زمان برگزاری دانلود نمود.

ویکی پدیا

دیدگاه خود را ثبت کنید