ارائه خدمات مشاوره ای رایگان!

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » ارائه خدمات مشاوره ای رایگان!
ارائه خدمات مشاوره ای رایگان!
4.7 (93.33%) 3 نظر

مرکز مشاوره شرکت رایزن سامانه گستر به منظور ترغیب سازمانها و شرکتها جهت حرکت به سمت استانداردسازی و بهبود فرآیندهای مرتبط با مدیریت خدمات فناوری اطلاعات اقدام به ارائه خدمات اولیه رایگان جهت کمک به برنامه ریزی و شناخت بهتر آنها در زمینه پیاده سازی و استقرار چارچوبها و استانداردهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات نظیر ITIL و ایزو 20000 نموده است.

ثبت نام در دوره ITIL Practitioner

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر برای اولین بار در کشور و همزمان با مراکز بین المللی سطح دنیا طی روزهای 23 و 24 اردیبهشت ماه 1395 اقدام به برگزاری این دوره مهیج خواهد نمود. با توجه به ظرفیت بسیار محدود و پیش بینی تقاضای بسیار زیاد برای این دوره، فرصت را از دست نداده و همین الان نسبت به رزرو صندلی خود اقدام کنید. محتوای رسمی و بین المللی این دوره بسیار کاربردی و همراه و موردکاوی های متعدد طراحی شده است.

اطلاعات بیشتر

چنانچه شما نیز تمایل دارید از این خدمات استفاده کنید، فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

تلفن تماس:

آیا فهرست خدماتی که واحد فناوری اطلاعات به مشتریان بیرونی و کاربران درونی سازمان خود ارائه می‌نماید، مشخص است؟

در صورت مشخص بودن فهرست خدمات، آیا به صورت مستند و قابل ارائه به مشتریان و کاربران می‌باشد؟

تعداد خدماتی که واحد فناوری اطلاعات به مشتریان خود ارائه می‌نماید، چه میزان است؟ در صورت امکان عدد دقیق آن را ذکر نمایید.

مشتریانی که واحد فناوری اطلاعات به آنها خدمت ارائه می‌نماید، از چه نوعی هستند؟

آیا توافقنامه‌هایی پیرامون هر یک از خدمات ارائه شده به مشتریان و کاربران وجود دارد در راستای چگونگی ارائه خدمات و بیان تعهدات و مسئولیت‌های طرفین وجود دارد؟

آیا روش‌ها و شاخص‌های کاربردی و اثربخشی پیرامون سنجش رضایت کاربران و مشتریان برای هر یک از خدمات ارائه شده وجود دارد؟

تعداد نیروی انسانی واحد فناوری اطلاعات سازمان که به ارائه خدمات به مشتریان و کاربران مورد هدف در دامنه و محدوده بیان شده برای پروژه بهبود می‌پردازند، چه میزان است؟

آیا واحدی تحت عنوان پاسخگویی به مسائل و مشکلات کاربران و مشتریان (Help Desk یا Service Desk) پیرامون خدمات ارائه شده در سازمان شما وجود دارد؟

آیا افراد مشخصی پیرامون پاسخگویی به مشکلات کاربران جهت ارائه هر یک از خدمات در سازمان شما وجود دارد؟ به عبارت دیگر مشتریان مطلع هستند که هنگام ارائه یک درخواست و یا مشکل پیرامون یک خدمت با چه افرادی باید تماس بگیرند؟

آیا رویه‌های اجرایی مشخص و مدونی پیرامون رفع مشکلات و درخواست‌های کاربران و مشتریان در سازمان شما وجود دارد؟

آیا رویه‌های اجرایی مشخص و مدونی پیرامون مدیریت تغییرات در واحد فناوری اطلاعات سازمان و در محدوده پروژه وجود دارد؟

آیا فهرست کلیه زیرساخت‌های مورد استفاده در محدوده پروژه به همراه اجزای تشکیل دهنده هر یک از آنها مشخص می‌باشد؟ در صورت وجود تعداد دقیق زیرساخت‌های سازمان چه میزان است؟ (به عبارت دیگر آیا پایگاه داده CMDB برای هر یک از خدمات ارائه شده در محدوده پروژه وجود دارد؟)

آن دسته از چالش‌هایی که در حال حاضر واحد فناوری اطلاعات با آن روبروست و گمان می‌کنید، استقرار چارچوبهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات شما را در رویارویی با آنها کمک خواهد کرد، نام ببرید.

چنانچه در حال حاضر برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات سازمان خود از ابزار مشخص و منسجمی خاص این هدف استفاده می‌نمایید نام آن را مرقوم فرمایید

 

پیش ثبت نام دوره ITIL Expert

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر طبق برنامه قبلی برای فصل بهار و تابستان 1395 اقدام به برگزاری دوره های میانی ITIL تحت عنوان ITIL Intermediate با هدف نهایی اخذ گواهینامه ITIL Expert خواهد نمود. لذا به منظور هرچه بهتر برگزار شدن مجموعه این دوره ها و تطابق آن با خواسته های مشتریان، این مرکز برای مدت محدودی اقدام به پیش ثبت نام برای این دوره ها خواهد نمود و سپس با برنامه ریزی متناسب بر اساس اطلاعات جمع آوری شده، نسبت به ثبت نام قطعی از بین افرادی که پیش ثبت نام کرده اند اقدام خواهد نمود (با توجه به اینکه ثبت نام قطعی از بین افراد پیش ثبت نام شده انجام خواهد شد، پس حتما فرم پیش ثبت نام را تکمیل فرمایید).

اطلاعات بیشتر

دیدگاه خود را ثبت کنید