دوره های SCRUM، COBIT و ITIL بلافاصله بعد از ماه مبارک رمضان

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » دوره های SCRUM، COBIT و ITIL بلافاصله بعد از ماه مبارک رمضان
دوره های SCRUM، COBIT و ITIL بلافاصله بعد از ماه مبارک رمضان
4.7 (93.33%) 6 نظر

 

کارگاههای آموزشی: ITIL, COBIT, SCRUM, Service Desk

کارگاههای آموزشی: ITIL, COBIT, SCRUM, Service Desk

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر در ادامه فعالیت آموزشی خود و پس از وقفه ای در حدود یکماه، بلافاصله بعد از پایان ماه مبارک رمضان برگزاری دوره های آموزشی خود را از سر خواهد گرفت. آغاز این دوره های آموزشی، با برگزاری کارگاه جذاب و پرمخاطب Professional Scrum Master (اسکرام مستر حرفه ای) برای روزهای 1 و 2 مردادماه همراه خواهد بود.

در ادامه، دو دوره COBIT 5 Foundation و ITIL 2011 Foundation به ترتیب برای روزهای 3 الی 4 مرداد و 7 الی 9 مرداد برنامه ریزی شده اند. با توجه به محدودیت ظرفیت این دوره ها و همچنین تقاضاهای ثبت شده تا امروز، از شما درخواست میگردد تا در صورت تمایل به حضور در هریک از این دوره ها هرچه سریعتر نسبت به رزرو جا و یا ثبت نام قطعی اقدام فرمایید.

به این منظور میتوانید برروی لینکهای زیر کلیک کرده و به برگه های اختصاصی هریک از دوره ها مراجعه کنید.

 

لیست کامل دوره های آموزشی تابستان

شما میتوانید با مراجعه به برگه رویدادهای پیش رو از لیست کامل دوره های برنامه ریزی شده مطلع شده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. همچنین به منظور رفاه حال مخاطبان تقویم آموزشی رایزن سامانه گستر در قالب یک فایل PDF هم ارائه شده که به راحتی در اختیار شما قرار دارد. همچنین توجه داشته باشید که دوره های تابستان شامل چندین کارگاه آموزشی است که برای اولین بار در کشور برگزار خواهد شد.

رویدادهای پیش رو

دیدگاه خود را ثبت کنید