برگزاری دومین تور جامع ITIL Expert بصورت فشرده

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » برگزاری دومین تور جامع ITIL Expert بصورت فشرده
برگزاری دومین تور جامع ITIL Expert بصورت فشرده
4.9 (97.33%) 15 نظر

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر برای دومین بار و پس از برگزاری مستمر دوره های متنوع مرتبط با چارچوب ITIL طی 10 سال گذشته، در اسفند امسال اقدام به برگزاری تور جامع ITIL Expert بصورت فشرده خواهد نمود. این تور جامع مشتمل بر 6 دوره و 10 روز کامل آموزشی برنامه ریزی شده است که طی سه هفته و در زمستان سال جاری برگزار خواهد شد.

تور جامع ITIL Expert

تور جامع ITIL Expert

چارچوب ITIL به عنوان جامع ترین و بالغ ترین چارچوب در حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات شناخته شده است. این چارچوب با رویکردی فرآیندی، خدمات فناوری اطلاعات را از تمام ابعاد مورد توجه قرار داده و در چرخه عمر خدمات، از همان ابتدا توجه به زیرساخت­ها، طراحی، ارائه و جاری­سازی آنها را مورد لحاظ قرار داده است؛ همچنین توجه به بهبود مستمر خدمات را در سراسر این چرخه بعنوان امری حیاتی تلقی نموده است.

دوره های آموزشی مرتبط با چارچوب ITIL به سه سطح و 12 عنوان دوره آموزشی تقسیم بندی شده اند. عناوین این سه سطح عبارتند از: ITIL Foundation (مقدماتی)، ITIL Intermediate (میانی) و ITIL Expert (پیشرفته)؛

توجه داشته باشید که با توجه به استقبال زیاد از این دوره و فاصله زمانی طولانی بین برگزاری این دوره با دوره های قبلی و بعدی، تکمیل ظرفیت این دوره در مدتی کوتاه متصور است. لذا در صورت تمایل به حضور در این دوره حتما در اولین فرصت نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود اقدام نمایید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو صندلی خود در این دوره، به برگه اختصاصی دوره (اینجا) مراجعه کنید.

این تور آموزشی در سه بخش و طی تاریخهای زیر برگزار خواهد شد:

  • بخش اول – دوشنبه الی پنجشنبه (2 الی 5 اسفندماه)
  • بخش دوم – دوشنبه الی پنجشنبه (28 الی 31 فروردین 1396)
  • بخش سوم – چهارشنبه و پنجشنبه (13 و 14 اردیبهشت 1396)

دیدگاه خود را ثبت کنید