سی امین دوره عمومی ITIL در هفته اول خرداد ماه

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » سی امین دوره عمومی ITIL در هفته اول خرداد ماه

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر سی امین دوره عمومی ITIL Foundation خود را برای روزهای 6 الی 8 خرداد ماه برنامه ریزی کرده است. لذا با توجه به محدودیت زمان و ظرفیت، از کلیه علاقمندان به حضور در این دوره تقاضا میشود در اولین فرصت نسبت به ثبت نام قطعی و رزرو حضور در دوره اقدام نمایند. به این منظور میتوانید به برگه اختصاصی این دوره (اینجا) مراجعه کرده و یا با شماره تلفنهای 88508083-5 تماس حاصل فرمایید. لارم به توضیح است که محتوای آموزشی این دوره نیز همچون دیگر دوره های این مرکز توسط شرکت ITPreneurs هلند ارائه شده که یکی از برترین های دنیا در حوزه تولید محتوای آموزشی در زمینه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات میباشد.

از دیگر دوره های پیش رو میتوان از دوره مالک محصول حرفه ای اسکرام و اسکرام مستر حرفه ای نام برد که این دوره ها نیز در نوع خود از دوره های بسیار پر مخاطب این مرکز آموزش در سال گذشته بوده اند.

 

سی امین دوره عمومی ITIL در هفته اول خرداد ماه
4.8 (95%) 4 نظر

سی امین دوره ۲۰۱۱- ITIL Foundation V3 (چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات)

IT Infrastructure Library کتابخانه ای از بهترین الگوها و بهروش ها برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات است. ITIL V3 نگاهی نوین به فرایندهای استراتژی، طراحی، ارائه، پشتیبانی و بهبود در حوزه خدمات فناوری اطلاعات دارد که امروزه بسیار مورد توجه سازمان ها و بنگاه هـــای پیشرو اقتصادی در سطح جهان قرار گرفته است. این دوره در روزهای 6 الی 8 خرداد 1394 برگزار خواهد شد.

اطلاعات دوره

دیدگاه خود را ثبت کنید