مروری بر سال ۹۳ و اشاراتی در رابطه با سال ۹۴

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » مروری بر سال ۹۳ و اشاراتی در رابطه با سال ۹۴
مروری بر سال ۹۳ و اشاراتی در رابطه با سال ۹۴
5 (100%) 3 نظر

 

نوروز

سال نو مبارک

در کنار تبریک سال نو به شما همراهان گرامی و آرزوی بهترینها برای شما، در این نوشته به مروری بر اتفاقات سال گذشته و برنامه های سال پیش رو خواهیم پرداخت. سال 93 برای مجموعه رایزن سال پرکاری هم در بخش آموزش و هم در بخش مشاوره بود. در ادامه به بررسی عملکرد هر یک از مراکز آموزش و مشاوره شرکت پرداخته ایم.

مرکز آموزش:

این سال برای مرکز آموزش رایزن سامانه گستر همراه بود با برگزاری سه دوره جدید که استقبالهای خوبی را نیز به همراه داشت. اولین دوره همان کارگاههای آموزشی Professional Scrum Master بود که بارها در طول سال گذشته اسم آنرا از سوی مجموعه رایزن شنیدید چرا که این مرکز تنها در سال گذشته پنج بار این کارگاه را بصورت عمومی و  با حداکثر ظرفیت برگزار نمود. دوره بعدی دوره Cloud Essentials (الزامات رایانش ابری) بود که آن هم در میانه سال با استقبال خوبی مواجه شد. اما در پایان سال هم مرکز آموزش رایزن برای اولین بار در کشور اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مالک محصول اسکرام یا همان Professional Scrum Product Owner نمود که آن دوره هم با استقبال خوبی از سوی مخاطبان این مرکز همراه بود.

همچنین این مرکز درکنار معرفی دوره های جدید دوره های رایج خود را نیز به تناوب برگزار نمود تا آنجایی که شماره دوره ای مانند ITIL Foundation (چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات) به عدد بیست و نه (29) رسید و این مرکز را در بین دیگر مراکز بی رقیب گذاشت. در سال جدید نیز این مرکز در کنار برگزاری دوره های گذشته اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاههای جدید نیز خواهد نمود که اطلاع رسانی آن در چند روز آینده انجام خواهد شد.

لذا میتوانید جهت کسب اطلاعات مربوط به دوره های جدید از یکی از طرف زیر اقدام نمایید:

  • عضویت در خبرنامه الکترونیکی – از طریق بخش موجود در پایین برگه های وب سایت
  • عضویت در خبرنامه پیامکی – از طریق ارسال عدد 1 به شماره 02188508083 (شماره تلفن ثابت شرکت قابلیت دریافت پیامک را دارا میباشد)

همچنین به اطلاع شما همراه گرامی میرساند که بر اساس تصمیمات گرفته شده و در راستای حمایت از توسعه دانش در بین مدیران و کارشناسان کشور، هرگونه افزایش قیمت در شهریه کارگاههای آموزشی به بعد از فصل بهار موکول شده است.

مرکز مشاوره:

این مرکز نیز در سال گذشته درگیر اجرای سه پروژه مشاوره ای در ابعاد مختلف بود. ارائه خدمات مشاوره ای به شرکتهایی همچون ذوب آهن اصفهان، گروه انرژی دانا و سایپا یدک که هریک در حوزه صنعت خود جزو فعالان مطرح و شناخته شده میباشند جزو افتخارات این مرکز در سال 1393 بوده است. مرکز مشاوره رایزن سامانه گستر در طی سالیان فعالیت خود خدمات ارزشمندی را به شرکتها و سازمانهای متعددی در زمینه پیاده سازی چارچوب ITIL، استقرار استاندارد ISO 20000، ارزیابی با کمک چارچوب COBIT و یا ابزار TIPA و … ارائه کرده و همچنین خود نیز تجربیاتی گرانبهایی در این زمینه ها کسب نموده است.

در صورت تمایل به دریافت خدمات مشاوره ای از تیم ما میتوانید با استفاده از اطلاعات تماس شرکت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید