واحد IT سازمان خود را در سال جدید متحول کنید

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » واحد IT سازمان خود را در سال جدید متحول کنید

همواره آغاز سال جدید با لیستی از تغییرات و بهبودهای مورد انتظار در شرایط زندگی فردی و محیط کار همراه است. با توجه به فرهنگ اغلب سازمانهای ایرانی و بخصوص واحدهای فناوری اطلاعاتِ آنها، مبنی عدم استفاده و تبعیت از فرآیندها و روالهای از پیش تعریف شده، یکی از مهمترین تغییرات سال جدید میتواند حرکت به سمت رفع این معضلِ سازمانی و استقرار فرآیندها و روالهای توصیه شده در واحدهای فناوری اطلاعات باشد.

یکی از شناخته شده ترین مجموعه های فرآیندی در حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات همان بهروش ITIL است که اکنون بیش از 30 سال است که در سطح جهان در حال استفاده و بالغ شدن است. مراکز آموزش و مشاوره رایزن سامانه گستر هر یک به عنوان پیشگامان حوزه های آموزش و مشاوره در زمینه ITIL برای ارائه خدمت به افراد و سازمانها آمادگی کامل را دارا میباشند.

فرآیندهای ITIL

بخشی از فرآیندهای ITIL

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر که تا کنون بیش از 100 بار کارگاه آموزشی ITIL Foundation را بصورت عمومی و درون سازمانی (اختصاصی سازمانها) برگزار نموده است، طی روزهای 2 الی 4 اردیبهشت (چهارشنبه الی جمعه) برای سی امین بار اقدام به برگزاری عمومی دوره ITIL Foundation خواهد نمود. لذا در صورت تمایل به رزرو و یا ثبت نام قطعی میتوانید به برگه اختصاصی این دوره (اینجا) مراجعه کرده و یا با شماره تلفنهای ما (88508083-5) تماس حاصل فرمایید.

مرکز مشاوره رایزن نیز آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه های ارزیابی و استقرار (پیاده سازی) چارچوبها و استانداردهای مرتبط با فناوری اطلاعات نظیر ITIL، COBIT و ISO/IEC 20000 میباشد.

 

واحد IT سازمان خود را در سال جدید متحول کنید
5 (100%) 5 نظر

سی امین دوره ۲۰۱۱- ITIL Foundation V3 (چارچوب مدیریت خدمات فناوری اطلاعات)

IT Infrastructure Library کتابخانه ای از بهترین الگوها و بهروش ها برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات است. ITIL V3 نگاهی نوین به فرایندهای استراتژی، طراحی، ارائه، پشتیبانی و بهبود در حوزه خدمات فناوری اطلاعات دارد که امروزه بسیار مورد توجه سازمان ها و بنگاه هـــای پیشرو اقتصادی در سطح جهان قرار گرفته است. این دوره در روزهای 6 الی 8 خرداد 1394 برگزار خواهد شد.

اطلاعات دوره

دیدگاه خود را ثبت کنید