نمایندگی شرکت ماروال (Marval) و ابزار MSM

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » نمایندگی شرکت ماروال (Marval) و ابزار MSM
نمایندگی شرکت ماروال (Marval) و ابزار MSM
5 (100%) 1 نظر

پیرو تماسهای صورت گرفته از طرف برخی مشتریان شرکت رایزن سامانه گستر، مشخص شد که یکی شرکتهای فعال در زمینه فناوری اطلاعات مدعی دارا بودن نمایندگی از شرکت ماروال شده است و طی هفته های اخیر در حال برقراری ارتباط با سازمانها و شرکتها جهت ارائه ابزار شرکت ماروال تحت عنوان MSM میباشد.

نمایندگی شرکت ماروال (Marval)

نمایندگی شرکت ماروال (Marval)

بدینوسیله مجددا به اطلاع میرساند که شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده و نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران میباشد. جهت شفاف سازی بیشتر لازم است اشاره کنیم که ارتباط شرکت فوق تنها در یک مورد به عنوان مشتری شرکت ماروال بوده و قبل از اخذ نمایندگی توسط شرکت رایزن یکبار اقدام به خریداری لایسنس این ابزار برای یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور نموده است و پس از آن هیچگونه ارتباط رسمی دیگری با شرکت ماروال نداشته است.

شرکت Marval یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارائه ابزارهای ITIL می‌باشد و محصولات این شرکت برترین رتبه در بین محصولات ارزیابی شده توسط شرکت Pink Elephant را به خود اختصاص داده است و در کنار این مهم 15 فرایند مهم ITIL را نیز پشتیبانی می‌نماید. می‌توان اذعان داشت که با وجود این ابزار، واحد فناوری اطلاعات دیگر به هیچ نرم‌افزاری نیاز نخواهد داشت و انسجام و یکپارچگی آن، مدیریت فناوری اطلاعات را در سازمان شما تسهیل خواهد نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید