چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات
چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات
4.7 (94.29%) 7 نظر

کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با همکاری انجمن انفورماتیک ایران، چهارمین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را روزهای دوشنبه 14 و سه شنبه 15دی ماه 1394 در مرکز مطالعات و بهره وری منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار می کند.

دراین همایش که با حضور روسا و اعضای هیات مدیره سازمان، مسئولان و مدیران دولتی حوزه ICT و مدیران بخش خصوصی این حوزه برگزار می شود، موضوع راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با محور سازوکارهای سنجش، پایش و کنترل در حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
علاوه بر موضوع سازوکارهای سنجش، پایش و کنترل راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، مواردی همچون معیارها، شاخص ها و متریک ها در این حوزه، نظام های مدیریت و فرایند سنجش، پایش و کنترل IT، سنجش کیفی خدمات و محصولات فناوری اطلاعات،  مدیریت دارایی‏ های فناوری اطلاعات در سازمان ها از جمله محورهای این همایش هستند.
در این همایش، همچنین تجارب موفق و آسیب شناسی تجارب ناموفق سازمان ها و نهادهای مختلف در بخش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات  ارائه می شود.

همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات

همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات

 

ز اعضای محترم سازمان و علاقمندان موضوع راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت می شود در این همایش که از ساعت 8 صبح لغایت 16 روزهای دوشنبه 14 دی ماه و سه شنبه 15 دی ماه جاری در مرکز مطالعات و بهره وری منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی به آدرس تهران،خیابان شیخ‎بهایی جنوبی، خیابان ایران‎شناسی، خیابان نهم برگزار می شود، شرکت کنند.  اعضای سازمان برای اعلام حضور نهایی خود  دراین همایش می توانند درخواست خود به همراه کد عضویت را به آدرس info@itcg.ir ارسال کنند. لازم به ذکر است حضور اعضای محترم سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران دراین همایش به صورت رایگان خواهد بود.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید