برگزاری جلسات بررسی ابزار ITSM شرکت Marval انگلستان

صفحه اول » مقالات تخصصی » وبلاگ » برگزاری جلسات بررسی ابزار ITSM شرکت Marval انگلستان
برگزاری جلسات بررسی ابزار ITSM شرکت Marval انگلستان
4.9 (97.5%) 8 نظر

مرکز مشاوره شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده انحصاری شرکت ماروال (Marval) انگلستان در ایران، ارائه کننده یکی از برترین ابزارهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات به نام MSM، در نظر دارد تا به منظور معرفی بیشتر این محصول در بازار، جلساتی را جهت معرفی قابلیتهای این ابزار طی روزهای آینده (بزودی) برگزار نماید. چنانچه گمان میکنید که این ابزار میتواند در سازمان شما اثربخش بوده و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این سامانه را دارید فرم آنلاین طراحی شده به این منظور را تکمیل نمایید (اینجا).

marval_logoشرکت Marval یکی از تخصصی ترین و بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ارائه ابزار ITIL می‌باشد که بالغ بر 25 سال است به طور تخصصی به تولید نرم افزار تحت وب MSM می­پردازد و اکنون نسخه دوازدهم آن در اختیار مشتریان و کاربران قرار دارد.

این محصول یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت سرویس در دنیا می باشد و در سال 2011 عنوان برترین رتبه در بین محصولات ارزیابی شده توسط نهاد Pink Elephant را به خود اختصاص داده است و علاوه بر آن رکورد بیشترین فرآیند پشتیبانی شده ITIL نیز تا کنون با تعداد 15 فرآیند در اختیار این شرکت و نرم افزار MSM آن می باشد. می‌توان اذعان داشت که با وجود این ابزار، واحد فناوری اطلاعات در حوزه مدیریت خدمات دیگر به هیچ نرم‌افزاری نیاز نخواهد داشت و انسجام و یکپارچگی آن، مدیریت فناوری اطلاعات را در سازمان شما تسهیل خواهد نمود. همچنین در چند ماه اخیر موسسه AXELOS نیز به عنوان مرجع اعتبار دهنده ITIL، نرم‌افزارهای حوزه ITSM را مورد ارزیابی قرار داده و فرآیندهای عملیاتی شده و مورد تایید آنها را در سه حوزه برنزه‌ای، نقره‌ایی و طلایی رتبه نموده‌ که در این تقسیم‌بندی نیز از مجموعه فرآیندهای ابزار MSM، 9 فرآیند در گروه طلایی و 6 فرآیند دیگر در گروه نقره ای قرار گرفته اند.

نمایندگی شرکت ماروال (Marval)

نمایندگی شرکت ماروال (Marval)

این شرکت به عنوان یکی از اولین شرکتهای فعال در این حوزه، فعالیت نرم افزاری خود را از سال 1989 میلادی آغاز نموده است. شرکت ماروال در حال حاضر جزو معدود شرکتهای فعال در حوزه­های راهکارهای نرم افزاری، مشاوره، آموزش و … مرتبط با ITSM است که خود موفق به دریافت گواهینامه ISO/IEC 20000 گردیده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید